«Матч зірок Суперліги»: українці сильніші за легіонерів

[:ua]«Матч зірок» – це завжди високий інтерес з боку вболівальників, адже, окрім самої гри, він супроводжується великою кількістю розважальних заходів та конкурсів. До того ж, склади команд, які протистоятимуть один одному, обирають самі шанувальники баскетболу.
На основі такого голосування цього року були сформовані команди «Україна», що складається із українців, та «Легіон», до складу якої увійшли легіонери, що нині виступають в Україні.
Команда баскетболістів із українським паспортом зі стартових хвилин вирвалась вперед. І хоча їх перевага і була незначною, вони все ж не дозволяли легіонерам зрівняти цифри на табло. А останні, вочевидь, вирішили добряче розважитись, а заодно і потішити публіку. Хоч і програючи за рахунком, але вони постійно зривали аплодисменти, вражаючи глядачів красивими розіграшами і ефектними данками.
За перший відрізок команди закинули на двох 70 балів, але перевага так і залишилась на боці команди «Україна». У старті другої десятихвилинки влучний кидок Крутоса взагалі довів різницю до двозначної. Очевидно, обидві команди більше робили акцент на видовищні атаки, ніж на власну оборону. Хай там що, 83:73 на користь українців – такий результат першої половини гри.
Та відпочинок, схоже, пішов легіонерам на користь, і в третій партії вони зуміли скоротити відставання й підібратися до суперника на відстань однієї результативної атаки. Далі ж команди демонстрували рівну боротьбу, в якій команда українців все ж залишалась трохи попереду.
Заключний відрізок не поступався попереднім за драматизмом і ефектністю. Саме тут команда легіонерів змогла відіграти відставання і вперше за гру навіть вийти вперед на 5 балів. Українці ж, у свою чергу, не збирались так просто віддавати суперникам перемогу. Тож у підсумку додали обертів і довели гру до переможного рахунку 154:150.
Найціннішим гравцем матчу або MVP визнали гравця столичного «Київ-Баскету» Павла Крутоуса, на рахунку якого 42 бали і 7 підбирань. У складі «Легіону» найкращими стали Малік Трент, в активі якого 35 балів, і Крістофер Коуклі, який того вечора набрав 32 очки.
[:]