Кубок Федерації: поступились шведкам, здолали Болгарію

[:ua]У першому поєдинку матчу Першої групи Євро-Африканської зони Ястремська зустрічалась із другим номером шведської збірної Йоханною Ларссон. Хоч українка і була стомленою після надважких турнірів у Австралії і Таїланді, вона змогла довести, що не дарма вважається нині головним тенісним вундеркіндом світу. 18-річна українка на класі, спокійно обіграла суперницю у двох сетах 6:4 і 6:2.
Нагадаємо, що напередодні у Федерації тенісу наголошували, що Даяна не поїде до Польщі через завищені фінансові вимоги, хоча потім непорозуміння було залагоджене у перемовинах.
Не змогла підтримати переможний настрій колеги Леся Цуренко. У матчі проти Ребекки Петерсон українка провалила перший сет, програвши його всього лише за 19 хвилин 0:6. У другому Леся спробувала наздогнати суперницю, але та вчасно зібралася, відіграла брейк-пойнт у першому геймі – й спокійно довела сет і матч до перемог. Капітан збірної Михайло Філіма назвав цю поразку суто психологічною.
Доля протистояння вирішувалась у парній зустрічі. Тут лише за кілька хвилин до старту тренерський штаб вирішив, що гратимуть Надія Кіченок і Марта Костюк. Певної зіграності дівчатам і не вистачило. Хоча вони й виграли у пари Петерсен-Ларссон перший сет, але програли другий. У вирішальній партії нерви міцнішими виявились у шведок. 7:5 – і разом з тим перемога у цій зустрічі та матчі з українками загалом.
Далі наші тенісистки зустрічалися із збірною Болгарії, яка у першому турі переграла команду Естонії 2:1. Марта Костюк здолала Ізабеллу Шинікову 7:5, 6:4. А ось Катерина Козлова, фактично, без варіантів поступилась Вікторії Томовій 3:6, 2:6. І знову все залежало від протистояння пар. Надія Кіченок та Марта Костюк у першому сеті проти пари Шинікова-Томова були сильнішому 6:0, а в другому буквально “винесли” суперниць на тайбрейку – 7:6 і Україна долає Болгарію 2:1.
[:]