Футбольний клуб артистів відсвяткував 10-річчя

[:ua]На базі «Динамо» у Конча-Заспі зустрілись ті, хто грав у «Маестро» перші матчі ще 10 років тому, як Віктор Павлік, так і новачки команди, як соліст гурту «Mozgi» Дядя Вадя.
Серед інших гравців – лідер «Тартаку» Олександр Положинський, учасник «ТНМК» Фоззі, шоумен Андрій Джеджула, соліст гурту «Неділя» Едуард «Діля» Приступа, соліст «Козак Систем» Іван Леньо, телеведучий Анатолій Анатоліч та інші легко впізнавані обличчя.
Протистояли їм лікарі, будівельники, журналісти, військові, прокурори, есбеушники, навіть один народний депутат – зі збірними команд цих установ і професій «Маестро» зустрічався на товариських турнірах і благодійних матчах. Тон гри у цій команді завдавала 56-річна легенда «Динамо» 80-х років Іван Яремчук. Він відомий тим, що досі любить побігати з м’ячем, навіть попри, за його словами, «власне пузико». Гру артистів він бачив раніше і добре розуміє, для чого.
Один із таких аматорів – Вадим Федоров, більш відомий молодому поколінню як Дядя Вадя з гурту «Mozgi». У дитинстві він грав у футбол, але останнім часом гастролі та репетиції, очевидно, не давали можливості згадувати своє хобі. Нині ж колеги по артистичному цеху вперше взяли його до себе в команду. Хоча особливих надій гравець сам на себе не покладає.
Зіркова команда починає матчі словами з пісні Віктора Павлика «Ні обіцянок, ні пробачень». Гравців у ній настільки багато, що вони розподілились на два різні склади, тоді як «Команда друзів» проводила лише декілька замін. Хоча футболісти наголошували, що результат значення не мав, вони намагалися битися за кожен м’яч, час від часу бігаючи до пляшок з водою. Єдиний у матчі гол у ворота зірок забив представник Академії внутрішніх справ Ігор Кострома. Хоча, звісно, перемогла загалом дружба.
[:]