Дві українські "бронзи" на чемпіонаті світу з фехтування

На півфінальній стадії українцям випали непрості суперники, з якими вони так і не змогли впоратись. Нікішин програв 4:7 Рубену Лімардо Гаскону з Венесуели, а Свічкар не зміг протистояти французу Янніку Борелю, який врешті решт і виграв чоловічу індивідуалку у шпазі.
Відзначимо, що для молодого Романа Свічкаря світова першість у Китаї стала дебютною на дорослих змаганнях. Нікішин же на найвищому рівні змагається не вперше і має медалі чемпіонату світу, в тому числі – й командне «золото», здобуте три роки тому. Загалом же індивідуальні медалі у чоловічому фехтуванні – рідкісне для українців явище. У 2003 році «срібло» світової першості вдалося привезти додому Максиму Хворосту.
Натомість, великі сподівання у спортивних вболівальників були на жіночу команду шаблістів на чолі із неперевершеною Ольгою Харлан. Однак на стадії 1/16 Ольга несподівано для усіх поступилась місцевій фехтувальниці Яці Шао. 15:13 на користь китайської спортсменки, яка посідає лише 35 позицію у світовому рейтингу. Загалолм жіноча команда шаблісток України на цей раз залишилась без нагород. Аліна Комащук також залишила турнір на стадії 1/16 фіналу, Юлія Бакастова ще раніше.