"Дніпро" втрачає всі шанси у Кубку Європи ФІБА

[:ua]Поки новоспечений дніпрянин Кирило Фесенко лише готується до дебюту у майці цього клубу й відновлюється після операції, його нові одноклубники намагалися здобути першу перемогу у своїй групі, яка давала хоча б теоретичні шанси на продовження боротьби в Кубку Європи ФІБА. Вдома «Дніпро» приймав болгарський «Левскі». Навіть розуміючи надважливість поєдинку, господарі не змогли з початку матчу нав’язати свою гру. А гості не лише вдало захищались, а й змогли навіть здійснити ривок 14:0, вигравши першу чверть +6. Ще більш неприємним для «Дніпра» став другий відрізок матчу, де підопічні Дениса Журавльова взагалі виглядали безпомічними на фоні грізного суперника – 28:17. І навіть локальний успіх у третій чверті не дозволив «Дніпру» сподіватись на позитивний для себе результат. Поразка 72:88 і цей український клуб втрачає будь-які шанси на вихід із групи у наступний раунд.[:]