Дебют тижня: Андрій Лунін провів перший матч за мадридський "Реал"

Новий колектив екс-голкіпера луганської «Зорі» нині бере участь у Міжнародному кубку чемпіонів. Це щорічний виставковий турнір з футболу, який відбувається у США, а участь у ньому беруть європейські футбольні клуби в рамках передсезонної підготовки. Досить гучною була новина, що Хулен Лопетегі викликав на цей турнір 19-річного Луніна, адже на думку багатьох експертів і вболівальників, Андрій мав поїхати здобувати досвід в оренді у якомусь посередньому іспанському клубі. Насамперед, такий шанс українець отримав через те, що команду залишив син Зідана Лука Зідан. А також через те, що голкіпер Роми Алісон Беккер надав перевагу англійському Ліверпулю. Тепер же у складі команди, окрім основного Кейлора Наваса, залишились Кіко Касілья та, власне, Лунін. Саме ці два футболісти в Америці мають продемонструвати свої вміння та заручитись довірою головного тренера. Дебют Андрія у футболці вершкових стався у другому таймі поєдинку проти Манчестер Юнайтед, і тут Лунін зумів залишити ворота мадридців «сухими». Щоправда, варто зазначити, що червоні дияволи у другому таймі не завдали жодного удару в площину воріт українця. Втім, загальний рахунок матчу – 2:1 на користь англійців. Тож, чи вистачить Андрію досвіду та сил для того щоб не змінювати вершкову футболку на будь яку іншу, покаже лише час і показники самого Луніна у наступних матчах турніру в Америці.