Дебют Святослава Михайлюка у Детройті

[:ua]Святослав Михайлюк проводить лише дебютний сезон у Національній баскетбольній лізі, але вже встиг зіграти не за одну команду. Нагадаємо, що Святослав минулого тижня був обміняний колективом «Лейкерс» із Лос-Анджелесу, і приєднався до команди «Детройт Пістонс». Де на українця вже, схоже, очікували, адже головний тренер команди Дуейн Кейсі не був жадібним на компліменти і зазначив, що має на Святослава великі надії.
І справді, у першому ж матчі у майці «Детройту» Михайлюк отримав 10 хвилин ігрового часу, що у порівнянні із «Лейкерс» – непоганий результат, і встиг відзначитись влучним триочковим кидком.
До того ж, на рахунку українця два асисти і одне підбирання. Загалом же «Пістонс» перемогли у цьому матчі «Нью-Йорк Нікс» із рахунком 120:103.
Таким чином, Детройт залишається на дев’ятій позиції східної конференції. Лише одна перемога відокремлює їх від зони плей-оф. Зважаючи на те, що у «Лейкерс» турнірна ситуація ще гірша, такий перехід навряд чи можна назвати пониженням у класі. До того ж, і сам Святослав Михайлюк, очевидно, так не вважає.
[:]