Матч зірок НБА - традиційне свято баскетболу у місті Шарлотт

[:ua]Матч зірок НБА – традиційне свято баскетболу, що збирає найяскравіших представників ліги на одному майданчику. Окрім самого поєдинку супроводжується різноманітними конкурсами та шоу програмою. Зірок, які не потрапили до складу команд-учасників можна побачити у інших челенджах.
Зокрема, у конкурсі триочкових кидків тріумфував легкий форвард «Бруклін Нетс» Джо Харріс, який набрав 26 очок і на два бали випередив не менш зіркового розігруючого «Голден Стейту» – Стеффена Каррі.
Переможець змагання із слем-данків Хаміду Діалло із «Оклахома Сіті», свій переможний м’яч поклав у кошик, перестрибнувши через легендарного Шакіла О’ніла, а це, на хвилиночку, 2 м 16 см. Закривали баскетбольний вікенд самим поєдинком, в якому зійшлись команди Леброна Джеймса та Янніса Адетокунбо.
Надрезультативна перестрілка зірок світового баскетболу завершилась перемогою команди досвідченого Леброна – 178:164, причому, суперники по разу досягли позначки 50 балів за чверть. Найрезультативнішим гравцем матчу (MVP) став сам капітан команди переможених – Янніс Адетокунбо, який оформив дабл-дабл із 38 очок і 11 підборів.
Щодо найважливішого учаснику матчу зірок, то ним визнали форварда переможців Кевіна Дюранта, в активі якого 32 бали і 2 асисти. Загалом же команди на двох виконали 167 кидків з-за триочкової дуги. І хоча із них тільки 62 досягли цілі, враження це глядачам аж ніяк не зіпсувало.