Баскетбольна збірна України здолала лідерів групи

[:ua]На паркет столичного Палацу спорту збірна України виходила максимально вмотивована, розуміючи, що лише перемога може залишити жовто-синіх у боротьбі за путівку на чемпіонат світу. Склад нашої команди називають одним з найсильніших за всю історію. І це не дивно, адже із перших хвилин на майданчику у формі збірної України можна було побачити гравця «Атланти» Олексія Леня та представника «Лос-Анджелес Лейкерс» Святослава Михайлюка. Початок матчу видався для обох команд дещо складним: ані українці, ані іспанці не могли довести свої атаки до логічного завершення. Зрештою, відкрити рахунок у матчі змогли саме гості. Але трохи згодом Денис Лукашов влучним триочковим кидком вперше у цій зустрічі вивів Україну вперед 3:2. А вже за хвилину Святослав Михайлюк аналогічним способом збільшив перевагу українців. Загалом, Святослав із перших хвилин став справжнім лідером команди, а із 10 перших набраних Україною балів 7 – на рахунку Михайлюка. На перерву команди йшли вже за семиочкової переваги господарів. Початок другої чверті виявився для нашої команди не менш успішним і дозволив оформити різницю вже у 13 балів. Втім, досвідчені іспанці змогли зрівняти рахунок, і лише на останніх секундах першої половини влучний кидок Джетера знову вивів господарів вперед 36:34. Надалі на паркеті відбувалась рівна боротьба, в якій наші баскетболісти змогли втримати перевагу і завдати іспанцям першої поразки у рамках кваліфікації до чемпіонату світу. Окрім того, ця перемога дозволила українцям піднятися на четверту сходинку у групі, у той час, коли на світову першість потрапляють три найкращі команди. Тож доля збірної України вирішуватиметься у наступному турі, де підопічні Євгена Мурзіна завітають в гості до Чорногорії.[:]