Артем Пустовий перейде до "Барселони"

Минулого сезону вихованець южненського «Хіміка» Артем Пустовий грав у вищій лізі іспанського баскетбольного чемпіонату. У складі «Обрадойро» в середньому він набирав 11 цілих одну десятих бала за гру та робив майже шість підборів. При цьому, проводив на майданчику близько 25 хвилин. Одним з кращих він був і в кількості блок-шотів. Очевидно, українець якісно використовує свої антропометричні переваги – ріст центрового 216 сантиметрів. Також Пустовий був одним з кандидатів на отримання звання найціннішого гравця іспанської першості, увійшовши до символічної збірної турніру.
«Обрадойро» сезон закінчив посередині турнірної таблиці, тому у клубі передбачали, що не зможуть втримати українця у себе. За інформацією іспанських ЗМІ, за гравця виставили ціну у 500 тисяч євро, хоча потім команди сторгувались на 400 тисячах. Частину цієї уми отримає «Хімік» з Южного, який виховав баскетболіста. Сам же Артем підписав особистий контракт із каталонцями на півтора мільйони євро.
«Барселона» – один з найсильніших колективів Іспанії та Європи загалом, у лютому вона виграла національний Кубок, а регулярну першість завершила на третій позиції. Днями у клубі повинні офіційно підтвердити інформацію про підписання українського бігмена. Якщо це станеться, Пустовому доведеться конкурувати за місце у стартовій п’ятірці із хорватським велетнем Анте Томічем, ріст якого 218 сантиметрів.