Скільки мільйонів не шкодують знаменитості на порятунок Землі?

Мадонна вміє не лише епатувати публіку своїми вихідками на сцені! А й знає, як важливо бути небайдужим до проблем екології. Співачка не їсть м’яса, використовує енергозберігаючі лампочки та їздить тільки на гібридних машинах.
Крім того, артистка регулярно перераховує гроші від концертів на рахунки благодійних фондів захисту навколишнього середовища. І кожного разу, коли виходить на сцену, Мадонна закликає своїх фанів звернути увагу на проблеми людства, берегти природу, користуватися лише екологічно чистими автомобілями.
Своїм обличчям рятує екологію й актор Джордж Клуні. Свого часу він став брендом кампанії, яка виступає проти активного використання машинного масла в США. Актор, навіть, відмовився від гонорару, який йому пропонували.
А от «Королем миру» вже давно охрестили Леонардо Ді Капріо. Адже актор встигає не лише в кіно зніматися, а й рятувати планету. У 1998 році він заснував одразу декілька благодійних фондів, які борються з глобальним потеплінням та рятують вимираючі види тварин. При цьому Ді Капріо — не просто обличчя цих організацій, а й завжди перечисляє на благодійні рахунки левову частку своїх гонорарів. А ще голлівудський красень доводить, що благодійність — це аж ніяк не сумно. Він щороку влаштовує благодійну вечірку в Сен-Тропе, де збирає десятки зірок і мільйони доларів на захист тварин і природних ресурсів. Більше того, Лео нагадав світу про проблеми екології навіть в один із найважливіших днів у своєму житті — коли отримав заповітний Оскар.
А ще Лео зняв два короткометражних фільми, присвячених екологічним проблемам, а в 2007 році написав сценарій і спродюсував документальний фільм «Одинадцята година» про проблему глобального потепління. І судячи з усього, збирається рятувати Землі з іще більшими силами та мільйонами.