Скільки грошей отримують топ-моделі за один вихід на подіум? Та хто потрапив в Книгу Рекордів Гінеса, як найбагатша модель?

“Я не встану з ліжка менше, ніж за 10 тисяч доларів”! Саме з цією фразою світ моди відкрив нову епоху топ-моделей! А сказала її професійна манекенниця Лінда Євангеліста. Саме вона була першою топ-моделлю, якій пропонували небачені гонорари лише за те, аби вона просто з’явилася на модному заході.

 ЛІНДА ЄВАНГЕЛІСТА – ТОП_МОДЕЛЬ:
“У якомусь сенсі, все, що я роблю – це акторська гра. Мені подобається змінюватися щодня, одягати нові сукні та опинятися в нових місцях, знайомитися з новими людьми”.

У це важко повірити, утім жодне модельне агенство не хотіло брати її через повноваті, як для манекенниці форми. Та Євангеліста не здавалася й взяла своє щастя за хвіст наполегливістю. І нарешті вона потрапить на обкладинку “Воуг” і про неї заговорить весь світ! Нині 53 річна модель у відмінній формі. І час від часу знімається в рекламних кампаніях.
Разом із Євангелістою в 90-х на подіум зійшла ще одна зірка – Наомі Кемпбелл. За вміння рухатися по подіму, як кішка, її назвуть Чорною Пантерою. Наомі перша темношкіра модель, яка з”явилася на обкладинках «TIME» та «VOGUE». Вона швидко стане однією з найзатребуваніших манекенниць світу. А ще зніметься в більше, ніж 30 фільмах, випустить свої колекції одягу та парфумів, а ще з”явиться в кліпах легендарних виконавців. Також Чорна Пантера відзначилася низкою романів, зокрема, з боксером Майком Тайсаном, актором Робертом Де Ніро та бізнесменом Вячеславом Дороніним. Утім нині офіційно 48 річна Кембпелл незаміжня.
Клаудія Шифер – ще одна ідеальна жінка з обкладинки. Якщо вірити журналу Форбс її робочий день коштував мінімум 50 тисяч доларів. Цікаво, що на подіум Шифер потрапила випадково. У нічному клубі її просто помітив агент і запросив на кастинг. А вже через декілька місяців після вона переїде в Париж та стане обличчям будинку Лагерфельда. А на початку 90-х впродовж декількох років її називатимуть найдорожчою модделлю світу. Нині 47-річна модель в відмінній формі, щаслива в шлюбі, виховує трьох дітей та продовжує зніматися за кругленькі суми для найвідоміших видань світу.
А це найбільш оплачувана топ-модель на сьогоднішній день – Жизель Бюндхен. Бразилійка щороку заробляє по 45 мільйонів доларів! Основний дохід – зйомка в рекламі. Адже будь-яка продукція з її обличчям розлітається блискавично. Вперше вона вийде на подіум в 14 років. А нині один її вихід коштує від 50 до 250 тисяч доларів. І замовники готові платити ці небачені гонорари, бо знають, що вона заробить для них в десятки разів більше! Звісно, така красуня не лишалася без уваги чоловіків. Її кликатиме заміж навіть Леонардо Ді Капріо. Та в 2009 році вона одружиться з футболістом Томом Бреді й народить йому двох дітей. 38-річна топ-модель вдало поєднує особисте життя та професійне. Статки Жизель сьогодні оцінюють в 150 мільйонів доларів. Через що вона навіть потрапить до книги рекордів Гінеса, як найбагатша модель світу. Детальніше дивіться у сюжеті.