Штучний інтелект для бізнесу: ефективність чи шлях до безробіття?

[:ua]Ваш бізнес у надійний руках…штучного інтелекту. Сьогодні управлінці називають цей напрямок прогресивним для автоматизації підприємств. Мовляв, це полегшує життя бізнесу та робить складні речі – простішими.
У тренді і попиті той, хто веде свою діяльність не тільки офлайн, але й онлайн. Така бізнес-модель сьогодні працює краще за старі закони мАркетингу, – кажуть фахівці галузі. До того ж на просторах Інтернету простіше зрозуміти свого потенційного клієнта.
З вами спілкуються не люди, а боти. Принаймні, у великих компаніях – точно. Такі комп’ютерні системи спілкування розвантажують кол-центри чи відділи зв’язку підприємтсв. А клієнти швидше отримують відповіді на свої нескладні запитання. Примітно, що Державні установи України практикують використання чат-ботів. Приміром, поспілкуватися із ними можна на сторінках сайту Укрпошти чи Приватбанку.
Серед україців є побоювання, ніби штучний інтелект невдовзі замінить людську працю. Фахівці галузі заспокоють, – його мета інша – оптимізувати роботу та прискорити вирішення поточних проблем.
https://youtu.be/sOrpwFVl4Dk[:]