Що 2019 рік обіцяє?

[:ua]Свинка – це дванадцятий знак Східного гороскопу. Він завершає черговий цикл. Стихія 2019-го року – земля, колір – чорний, а знак Зодіаку – Риби.
Свиня, як та, що завершує цикл східного гороскопу, збирає все, що її попередники не встигли. Тому цього року очікуйте багато подій – як хороших, так і не дуже.
Важливо 2019-го завершити усі справи, які були розпочаті раніше. Та нові починання, на жаль, не принесуть очікуваного результату. Якщо Ви не хочете чекати 2020-го і налаштовані почати новий проект, робіть це у перші місяці.
Свиня – один із найбільш сімейних знаків Східного гороскопу, інтереси близьких вона ставить понад кар’єрні амбіції. Основні події будуть розгортатися в особистому житті. Ті, хто досі марно шукав другу половинку, нарешті зможе її знайти, а деякі, особливо спритні, навіть встигнуть укласти шлюб і завагітніти, а то й стати щасливими батьками. А ще спеціалісти по зіркам кажуть, що цього року буде демографічний бум. Діти, які народжуються під зіркою Кабана неймовірно життєрадісні та соціальноактивні.
Аби мати фінансову стабільність – задобріть Жовтого Земляного Кабана. Для цього варто частіше з родиною відправлятися відпочивати на природу. Спокійний відпочинок на м’якому піску чи зеленій травичці допоможе набратися сил і грошей від символу року. Ще одна грошова прикмета – придбайте скарбнички у вигляді свинки. Поставте її на помітне місце і регулярно поповнюйте монетами. А тепер увага власникам котів! Якщо муркотун після 12-ої першим підійшов до Вас – чекайте серйозне збільшення грошових надходжень у кешеню. Якщо Ви народилися у рік Свині – це Ваша щаслива зірка! Цілком ймовірно, що Ви виграєте серйозний джек-пот у лотереї.
Астрологи переконують, що новий рік свині буде вдалим для усіх знаків зодіаку. Земляний кабан любить щирі почуття. Часто він дарує своє покровительство веселим людям. Тому не приховуйте істину, смійтеся, радійте і насолоджуйтеся життям. І просто вірте, цей рік буде Вашим!
https://youtu.be/yRve-I1WNeE[:]