Сергій Дерев'янченко проведе титульний бій 10 листопада у США

Пояс чемпіона світу за версією IBF лише нещодавно став вакантним, коли його володар Геннадій Головкін відмовився від обов’язкового захисту проти головного претендента – українця Сергія Дерев’янченка. Нагадаємо, казахстанський боксер надав перевагу більш фінансово вигідному поєдинку – реваншу проти мексиканця Сауля Альвареса. Звісно, ця ситуація зіграла Сергію лише на користь, адже за таких умов титульний поєдинок українець проводитиме не проти чемпіона, а проти ще одного претендента. І ним став американський боксер Деніел Джейкобс. За попередніми домовленостями, бій відбудеться 10 листопада в США. Спочатку була інформація, що місцем проведення стане відома арена Медісон сквер гарден у Нью Йорку. Втім, насправді боксери зустрінуться у ринзі у передмісті Нью Йорку – Юніондейлі. Зазначимо, що контракт на бій ще не підписаний, але всі суперечливі питання сторони вже узгодили. Кіт Коннолі, який є менеджером обох спортсменів, вже навіть поділився планами стосовно переможця цього двобою

КІТ КОННОЛІ – МЕНЕДЖЕР СЕРГІЯ ДЕРЕВ’ЯНЧЕНКА ТА ДЕНІЕЛЯ ДЖЕЙКОБСА:
«Вони обидва неймовірні боксери, а це означає, що ми побачимо один з найкращих поєдинків року. Переможець, безумовно, повинен буде встати у чергу до сильнішого у протистоянні Канело і Головкіна».

Таким чином бій Дерев’янченко – Головкін цілком можливий, але для цього Сергію потрібно перемагати Джейкобса 10 листопада.