Сенсаційний Підручний — найкращий у березні

Біатлоніст Дмитро Підручний — «Спортсмен місяця»

Підручний — найкращий у березні

Сенсація минулого місяця – біатлоніст Дмитро Підручний почав збір «урожаю». За свою більш ніж несподівану перемогу на чемпіонаті світу Національний олімпійський комітет визнав тернополянина «Спортсменом місяця». Але у спортсмена є ще одна підстава вважатись найкращим в українському біатлоні і спорті загалом.
«Спортсмен місяця»— традиційна нагорода від Національного олімпійського комітету, яку вручають спортсменам за особливі досягнення саме в конкретному місяці. Схоже, в березні члена комісії, яка визначає лауреатів, довго думати не довелося. Адже саме цього місяця Дмитро Підручний вперше в історії українського біатлону здобув «золоту» медаль чемпіонату світу в чоловічих змаганнях.
У шведському Естерсунді Дмитро вразив усіх вболівальників біатлону, обігнавши у гонці-переслідуванні навіть лідера чоловічого сезону Йоханеса Бьо. Окрім того, на світовій першості Дмитро ледь не зачепився за «бронзу» у спринті.
Для Підручного – це перше визнання від українського олімпійського комітету. Але він справді провів цього року не просто успішний, а й досить важкий сезон. Адже в українській команді, за повідомленням порталу «Спортарена», він став лідером за кількістю проведених гонок – їх у нього тридцять. На один старт менше у Анастасії Меркушиної.