Саакашвілі заявив, що Зеленському "підкинули" грузинського прем'єра

Саакашвілі заявив, що Зеленському "підкинули" грузинського прем'єра

Російський олігарх Бідзіна Іванішвілі підстроїв зустріч прем’єр-міністра Грузії Мамукі Бахтадзе і президента України Володимира Зеленського в Брюсселі. Про це на своїй сторінці в Facebook написав екс-президент Грузії і колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі.

За його словами, Іванішвілі «послав свою шістку прем’єра» в Брюссель, щоб просити українського лідера не призначати Саакашвілі на державні пости. «У фойє готелю той підсидів Зеленського, так як Іванішвілі спочатку лобіював, щоб мене не пускали в Україну, а зараз благає, щоб мене не дай Бог, нікуди не призначили», – написав Саакашвілі.

Раніше 5 червня, як повідомляє «Європейська правда», Володимир Зеленський під час візиту в Брюссель «несподівано поспілкувався» з прем’єр-міністром Грузії Мамука Бахтадзе, з яким вони оселилися в одному готелі. «Ми говорили про наших відносинах, Грузії та України», – зазначив український лідер. Інші подробиці зустрічі не розголошуються.

Пізніше Зеленський повідомив грузинському каналу Imedinews, що поки не розглядає можливість призначення Саакашвілі на якийсь державний пост. У прес-службі президента також відзначили, що, незважаючи на відсутність пропозицій для колишнього одеського губернатора, адміністрація Зеленського залишається відкритою для діалогу з усіма політичними силами в країні.

Бідзіна Іванішвілі – грузинський бізнесмен, лідер партії «Грузинська мрія – Демократична Грузія». C 25 жовтня 2012 року по 20 листопада 2013 року обіймав посаду прем’єр-міністра країни. Після розпаду СРСР Іванішвілі отримав російське громадянство. У жовтні 2011 року подав заяву про добровільну відмову від російського паспорта через початок політичної діяльності в Грузії.