Рідкісна хвороба залишила дівчину з «поплившим» лицем

Рідкісна хвороба залишила дівчину з «поплившим» лицем

Мешканка британського графства Ессекс розповіла, як живе з рідкісним захворюванням, при якому частина особи «розпливається». Її історією поділилося видання The Mirror.

26-річна Карла Дейес (Karla Deyes) почала страждати від конвульсій в п’ять років. Через два роки у неї діагностували синдром Паррі-Ромберга – захворювання, при якому атрофуються м’язові і кісткові тканини однієї половини обличчя. У деяких випадках атрофія також може вплинути на кінцівки, як правило, на тій же стороні тіла де сталася атрофія особи.

Ліва нога дівчини росла не так швидко, як права, через що їй було дуже боляче ходити. Їй довелося пройти курс хіміотерапії, щоб її тіло перестало деформуватися, а також перенести кілька операцій. Одна з них пройшла невдало – Дейес позбулася всіх лицьових нервів і залишилася зі шрамами на обличчі.

Британка сильно переживала через зовнішність, за її словами, частина її обличчя «сповзла і розтеклася». Дівчина уникала однолітків, ховала половину особи за волоссям і намагалася проводити якомога більше часу вдома. Дейес не раз говорила своїм батькам, що мріє померти, але ті усіма силами підтримували її.

Зараз їй зробили операцію з корекції форми підборіддя, а також пересадили на обличчя жир з інших частин тіла. Дейес зізналася, що вперше відчула себе впевнено. Не так давно вона знайшла собі хлопця. Вона поділилася своєю історією, щоб надихнути всіх людей, які страждають від захворювання.

«Мені було ні з ким поговорити, коли я росла, тому що я не знала, що є ще люди з таким захворюванням. Мені здавалося, що я одна така у всьому світі, і це було найгірше », – зізналася дівчина.