Радівілов знову підкорив улюблену дисципліну

[:ua]Друге золото поспіль на етапах Кубку світу зі спортивної гімнастики здобуває українець Ігор Радівілов. Днями в австралійському Мельбурні Ігор тріумфував у тій же дисципліні, що і на попередньому етапі в Німеччині – опорному стрибку. Таким чином Радівілов став на крок ближчим до своєї мети – ліцензії на Олімпійські ігри в Токіо-2020
Те, що саме опорний стрибок — улюблена дисципліна Радівілова, стало відомо ще після олімпіади 2012 року, коли він став «бронзовим» призером. Відтоді Ігор лише підтверджує статус одного з найсильніших гімнастів світу у цій вправі.
Зокрема, наприкінці 2018 року українець став першим в опорному стрибку на етапі Кубку світу в німецькому місті Котбус, і вже на наступному етапі в Мельбурні повторив це досягнення.
Причому, повторив лише «золоту» нагороду, а середній результат двох майже ідеально виконаних у Мельбурні стрибків навіть перевершив попередній результат у Котбусі. Спортсмен неодноразово наголошував, що його мета — це ліцензія на олімпіаду в Токіо 2020 року.
А етапи Кубку світу входять у залік олімпійської кваліфікації, тому дві перемоги поспіль можна вважати вагомим кроком до цієї мети. Щодо інших дисциплін, то тут Ігорю вдалось вийти у фінал у вправах на кільцях. Але набраних у вирішальному виступі Радівіловим балів, на жаль, вистачило лише для 6 позиції.
Серед найкращих результатів інших українських гімнастів можна виділити шосте місце Валерії Осипової у вільних вправах та вправах на різновисоких брусах, та сьоме місце у вправах на колоді.
[:]