Подорожі небом стають доступнішими

[:ua]У 2018 році пасажиропотік в українських повітряних гаванях зріс майже на 30% і сягнув рекордної для України позначки – 20, 5 млн осіб. Так, за результами минулого року наш держава увійшла у топ-20 країн світу, що відкрили нові напрямки. Бориспіль, Жуляни, Львів, Одеса та Харків – ці аеропорти показили найкращі результати.
Розвиток регіональних аеропортів – пріорітетний напрямок для України у 2019. Як правило, вони потребують великих інвестиції та досить багато часу. Сьогодні мастшабна реконструкція проходить на летовищі в Одесі. 757 млн гривень – цьогорічні інвестиції у проект, який мають завершити вже до кінця року, – обіцяють у стінах Міністерства інфраструктури. Аеропорт збільшить не тільки потік пасажирів, а й вантажів.
У Львівському летовищі завдання на найблищі роки – перетворити аеропорт на міжнародний хаб.
Розширювати географію польотів також збираються.  З появою в українському небі міжнародних компаній країна зробила велий крок уперед в авіаційній галузі. Лоукости, що сполучають Україну із іншими країнами світу – це дешево та сучасно. А польоти – це вже не розкіш, а доступний трансорт для кожного.
[:]