Пхукет відвідала рекордна кількість туристів

[:ua]Пхукет знову на піку популярності. 14 років тому курорт повністю зруйнуло нищівне цунамі. Стихійне лихо зачепило відразу декілька країн і забрало безліч життів, включаючи туристів. До катастрофи Пхукет щороку відвідували близько трьох мільйонів подорожуючих. Після лиха всі пляжі острова на західному узбережжі були повністю зруйновані. А сьогодні місця відпочинку на березі Андаманського моря знову у попиті. Лише минулого року курорт відвідали близько 8 з половиною мільйонів іноземців. Відкрились готелі класу люкс.
Раніше острів жив за рахунок рибальства і гірського видобутку. Тепер головне джерело доходу – туризм. Відвідувачів приваблюють не тільки мальовничі пейзажі, але і місцева кухня. Навіть не в сезон тут проходить багато вуличних фестивалів.
Таїланд намагається залучити якомога більше заможних відпочивальників. Які зазвичай приїжджають ненадовго, але витрачають колосальні суми. Зараз – це китайці. Вони на своєму відпочинку не економлять, а тому стимулюють розвиток туризму преміум-класу у Пхукеті.
https://youtu.be/Y3UzZKkkGAw[:]