Перший космотурист. Хто він і що про нього відомо?

[:ua]Він стане першим в історії космічним туристом. Його називають “щасливчиком” та одночасно заздрять його відважності та сміливості. Юсаку Маедзава 42 роки. Він народився і живе у Японії. Довгий час чоловік намагався побудувати музичну кар’єру. Утім шалені гроші вдалося заробити тоді, коли він змінив напрямок діяльності. Зараз він власник інтернет-магазину, що продає ексклюзивний трендовий одяг по всьому світу. До того ж, Юсаку з дитинства шалено захоплений мистецтвом. Навіть легендарний політ на Місяць Юсаку пов’язує із мистецтвом. На своїй сторінці в Інстаграм чоловік написав: Тільки уявіть, рік тому цей фанат мистецтва на аукціоні придбав безіменну картину за 110 мільйонів доларів.
Скільки чоловік сплатив за відпустку на Місяці, яка до речі триватиме аж 7 днів, це – таємниця. Відомо, що він планує взяти з собою на борт вісім діячів мистецтва. Серед них має бути художник, музикант, кінорежисер і фешн-дизайнер.
В політ бізнесмен відправиться на ракеті-носії BFR. Поки вона в стадії розробки. Це буде апарат нового покоління, який перевершить всі попередні ракети SpaceX. Туристична подорож запланована на 2023 рік. Космічний корабЕль наблизиться до Місяця на відстань 125 миль, а потім повернется на Землю. Ілон Маск попередив японського ентузіата, – ця поїздка не стане прогулянкою парком, на всіх, хто буде на борту, чекає серйозна підготовка.
https://youtu.be/7ExOu3AuwBA[:]