Перемога Ястремської на тенісному турнірі в Маямі

Після двох поразок поспіль на престижних тенісних турнірах Даяна Ястремська таки змогла повернути собі впевненість. У матчі першого кола в Маямі українка впевнено розібралась із росіянкою Єкатєріною Александровою.
Для української тенісистки ця перемога стала певною мірою історичною. Вона втретє в кар’єрі змагалась на турнірі категорії «Premier Mandatory» — і вперше змогла здобути тут перемогу в основній сітці.
Першою суперницею Даяни стала 57-ома ракетка світу Єкатєріна Алєксандрова, сама ж Ястремська знаходиться на 37-й позиції. Різниця в класі, відображена в рейтингу WTA, була помітна і на корті турніру в Маямі із призовим фондом в 9 мільйонів доларів. Даяна виявилась сильнішою на своїх подачах, програвши лише один такий гейм. У результаті — 6:3 в першому сеті на користь української тенісистки. У другому відрізку матчу Даяна знову віддала лише одну свою подачу, але змогла взяти вже не два, а три брейки, довівши сет до перемоги 6:2. Сьогодні ввечері на українку чекає більш серйозна суперниця — австралійка Ешлі Барті.
Перед тим на цих же змаганнях у Флориді не змогла пройти далі кваліфікації Катерина Козлова. Після вражаючого камбеку у попередньому турі, коли програвши перший сет китаянці Чжу 0:6, вона виграла два наступні, українка нічого не змогла вдіяти у матчі проти румунки Нікулеску.