П'ять українок - у основі US OPEN - 2018

У жіночому одиночному розряді в US OPEN цього року зіграють одразу 5 представниць України. Найдосвідченішою серед наших тенісисток стане Катерина Бондаренко, для якої це буде вже 12 відкритий чемпіонат Америки у кар’єрі. Найкращим досягненням Катерини, а водночас і усього українського тенісу став півфінал US OPEN 2009. Вдев’яте на американські корти вийде і Леся Цуренко, для якої найкращий результат – 4 коло турніру у 2016 році. Перша ракетка України Еліна Світоліна виступатиме в Нью- Йорку всьоме. Минулого року вона поступилась у 4 колі майбутній фіналістці Медісон Кіз.
Для Катерини Козлової у свою чергу цей турнір стане 6 відкритим чемпіонатом Америки, втім вона жодного разу не проходила далі другого кола. І, нарешті, вперше в основі турніру великого шолома зіграє 18-річна Даяна Ястремська, яка до цього виступала на змаганнях такого масштабу хіба що у кваліфікації. Нагадаємо Ястремська лише нещодавно дебютувала у Топ-100, що і дозволило їй напряму потрапити в основу US OPEN.
Загалом із першої сотні рейтингу на турнірі не братиме участь лише 74-та ракетка світу італійка Сарра Еррані, яка дискваліфікована за порушення антидопінгових правил. Остаточний список учасників і турнірна сітка стануть відомими після проведення відбіркового раунду. Розпочнеться кваліфікація 21 серпня, сам же турнір відбудеться з 27-го серпня по 9 вересня 2018 року. Варто зазначити що US OPEN 2018 стане найбільш високооплачуваним змаганням в історії тенісу. Переможці одиночних розрядів отримають по 3,8 мільйона доларів призових, переможці парного розряду – по 700 тисяч на команду. До того ж, бюджет кваліфікаційного раунду складе рекордні 3 мільйони. Таким чином усі учасники основної сітки вже гарантували собі мінімум 54 тисячі доларів призових.