Олексій Лень рятує «Атланту» від поразки

У матчі «Атланти» проти «Мілуокі» Олексій Лень показав надрезультативну гру

Олексій Лень рятує «Атланту» від поразки

Поки Святослав Михайлюк й досі не може закріпитись в основній команді «Детройту», то Олексій Лень дедалі частіше радує своїми досягненнями. У матчі «Атланти» проти «Мілуокі» українець не лише показав надрезультативну гру, а й відверто врятував свою команду від поразки.
«Атланта Хоукс» Олексія Леня, яка за підсумками сезону вже практично ні на що не претендує, днями у доволі ефектному матчі переграла колектив «Бакс» із міста Мілуокі. А особливо тут варто виокремити гру центрового збірної України. Суперники протягом поєдинку не дозволяли один одному заволодіти відчутною перевагою, і йшли приблизно на рівних. За кілька секунд до фінальної сирени осподарі, а «Атланта» приймала «Мілуокі» вдома, поступались трьома балами. І тут Олексій виконав влучний кидок з-за меж триочкової дуги, чим зрівняв цифри на табло і перевів гру у овертайм. Вже у додатковий час його команда змогла дотиснути суперника і вирвати домашню перемогу 136:135. Всього ж за гру Лень набрав 23 бали і зробив 6 підбирань.
Така результативність нашого бігмена, очевидно, не є випадковою. За кілька днів у наступному поєдинку регулярного чемпіонату проти «Сан-Антоніо» «Атланта» на виїзді поступилась 111:117. Втім, за 28 звилин на паркеті Олексій набрав 21 бал, зробив 5 підборів і 3 результативні передачі. А це не може не радувати. У свою чергу, Святослав Михайлюк участі у матчах «Детройту» вкотре не брав.