Олександр Усик вже не фаворит фінального поєдинку WBSS проти Мурата Гасієва?

Цієї суботи на боксерський світ очікує протистояння, якого чекали півроку, і стільки ж часу обговорювали чутки та скандали, з ним пов’язані. Українець Олександр Усик зустрінеться у фіналі Всесвітньої боксерської серії із росіянином Муратом Гасієвим. Якщо раніше українець був фаворитом поєдинку, то за тиждень до початку букмекери різко змінили ставки. Нині, на їхню думку, більше шансів на загальний успіх саме у Гасієва, хоча різниця й невелика. На перемогу Усика коефіцієнт 2, а на тріумф росіянина – 1 цілих 89 сотих. Очевидно, головною перевагою Гасієва вважають домашню арену й той тиск, який чинитимуть на українця.
Власне, організатори вже почали це робити. Команда Усика наголошувала, що ще за 10 днів до початку у них не було офіційного підтвердження ані на квитки до Москви, ані на номери у готелі. Питання у сторони Олександра були й щодо його безпеки.
Нагадаємо, що фінальний двобій суперсерії мав відбутися у травні в Саудівській Аравії. Після перенесення місця й дати бою за право його організувати активно почали боротись російські промоутери.