Олександр Гвоздик успішно захистив титул чемпіона світу

Олександр Гвоздик — український професіональний боксер у напівважкій вазі

Олександр Гвоздик успішно захистив титул чемпіона світу

Багато хто чекав від цього поєдинку впевненої перемоги Олександра Гвоздика, але ж відверто легкий тріумф це, очевидно, не те чого очікували вболівальники, особливо французькі.
Дуду Нгумбу — нині представник Франції, і за плечима має значно солідніший досвід аніж українець – 46 двобоїв на профі рингу і 38 перемог. Для Олександра ж захист титулу у Філадельфії став лише 17 виходом у ринг у статусі професіонала, але у той же час в пасиві Гвоздика жодної поразки. Бій розпочався і тривав саме так як і прогнозувалося — за повної домінації чемпіона, який з кожним раундом збільшував свою перевагу за очками.
Однак від фіналу титульного поєдинку всі очікували дещо більшого, тим більше від дострокового. У п’ятому раунді претендент невдало наступив на ногу і підвернув її. Трохи пострибавши на одній нозі, він виразом обличчя показав і біль і те як він шкодує одночасно, та зрештою відмовився продовжувати бій. Потім вже у кутку можна було навіть побачити сльози претендента, хоча і не зрозуміло від чого — чи то від жалю, чи то від відчутних ударів Гвоздика які ще пам’ятає колишній чемпіон Адоніс Стівенсон.
Щодо наступних планів Олександр зазначив, що це може бути обов’язковий захист проти Маркуса Брауна, або уніфікація титулів. Як би там не було сподіваємось, що це будуть гідні суперники і цікаві поєдинки.