Оголошено п’ятірку претендентів на звання «боксер десятиліття»

[:ua]Володимир Кличко вже готовий, а Василь Ломаченко ще не досяг певного рівня. Мова про рейтинг «боксер десятиліття». Днями оголосили п’ятірку головних претендентів на почесне звання, а також кількох інших боксерів, які цілком могли б також зазіхнути на цей титул
На звання найкращих боксерів останніх десяти років, незалежно від вагової категорії претендують Флойд Мейвезер, Сауль Альварес, Геннадій Головкін, Андре Уорд. До чільної п’ятірки потрапив і Володимир Кличко, який у цьому десятилітті боксував лише протягом перших семи років. Нагадаємо, свою надуспішну кар’єру, значна частина якої й припадає якраз на 2010-2017 роки, Володимир завершив два роки тому після поразки від Ентоні Джошуа.
За цей період український боксер здобув 11 перемог, з них сім нокаутом, та зазнав двох поразок. Проте, укладачі рейтингу, журналісти Sporting News вважають, що ці двобої Володимир проводив проте посередніх спортсменів. А цього замало для титулу «боксер десятиліття».
До інших видатних спортсменів американські журналісти записали й Теренса Кроуфорда, Василя Ломаченка, Ентоні Джошуа та Тайсона Ф’юрі. Але відзначили, що їхніх досягнень недостатньо, щоб бути гідним почесної нагороди. Хто ж був і таки здобув почесне визнання, дізнаємось наприкінці року.
Боксером декади 2000-2009 років свого часу визнавали Менні Пакьяо. Також за останні півстоліття такої честі удостоювались Роккі Марчіано, Мохамед Алі, Роберто Дюран, Шугар Рей Леонард і Рой Джонс-молодший.
[:]