Огляд матчів 33-го туру Української хокейної ліги

[:ua]33-й тур чемпіонату Української хокейної ліги особливих несподіванок не приніс. «Дніпро», «Кременчук» та «Донбас» зустрічались із колективами з другої трійки турнірної таблиці.
У Білій Церкві господарі з «Білого Барсу» хоч і намагались протистояти «Дніпру», однак це вдавалось робити лише у рівних складах. А ось у більшості лідер перегонів тричі доводив свою майстерність. 4:2 – перемога херсонців.
Щось подібне було і в харківському матчі «Динамо» проти «Кременчука». Відносно рівна гра, але господарі часто залишались у меншості, чим гості успішно користалися. Забити перший гол «динамівці» змогли лише за рахунку 0:4 не на свою користь, а загалом зустріч завершилась перемогою «Кременчука» – 5:2.
Столичні «Крижані Вовки» – безнадійний аутсайдер турніру – якогось спротиву «Донбасу» чинити не могли, тим більше у Дружківці. 5:0 і донеччани оформлюють 17-ту поспіль перемогу. У «Вовків» рекорд протилежний – 22-га поразка поспіль.
У турнірній таблиці продовжує лідирувати «Дніпро», яке має на одну гру та три очки більше, аніж у «Донбасу». «Кременчук» – третій, але лідирує за кількістю закинутих шайб – 159.
[:]