fbpx

Погода

Журнал «Наталі» відсвяткував свій 24 день народження

   Політика

Молода, красива та незалежна — «Наталі» виповнилось 24 роки. Свій день народження перший український жіночий журнал відсвяткував гучно — у ресторані «Веранда на Дніпрі» в колі зірок: співаків, акторів, телеведучих та тих, хто вніс свою лепту у розвиток видання.

Головний редактор Ірина Трухачова каже, що 2018-ий був роком змін — улюблений усіма глянець вийшов у оновленому форматі. І на майбутнє у редакції плани грандіозні — ще більш розширити свою й без того чималу аудиторію.

Зірки про плани видання знають і ідею підтримують. Саме цей журнал дає всю ту кількість інформації, яку можна отримати, не відвідуючи різні тренінги або заходи, каже телеведуча Людмила Барбір — читає там про здорове харчування, правильний спосіб життя та про жіночі секрети краси. Виданням зацікавилась ще з дитинства. Відтоді у своїй домашній бібліотеці має окрему полицю для «Наталі».

Співачка Солоха слідкує за «Наталі» вже 10 років. Читає чи не кожен номер. І каже, з часом журнал стає тільки цікавішим, а до обкладинок жіночого глянцю додала б побільше спортивних чоловіків.

Чоловічу тему продовжив актор В’ячеcлав Довженко. Головний актор фільму «Кіборги» підкинув ідею редакторам «Наталі» створити журнал ще й для чоловіків. Такого українського немає — тому нашим чоловікам було б цікаво.

На запитання 8 каналу: «Чи хотіли би потрапити на обкладинку «Наталі» гості одностайно відповіли — так. І це не дивно, адже за понад 20-річну історію обличчям видання стали чимало українських зірок: Ірина Білик, Злата Огнєвич, Надя Дорофєєва, Оля Полякова та інші.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *