Зеленський заявив, відносини з Білорусією – у пріоритеті

Зеленський заявив, відносини з Білорусією – у пріоритеті

Президент України Володимир Зеленський привітав президента Білорусі Олександра Лукашенка з Днем незалежності, та підкреслив, що Україна надає пріоритетного значення щодо зміцнення відносин між країнами.

Про це йдеться на  офіційному сайті Президента Білорусії.

В привітанні президента України, зокрема, йдеться, що «народи України і Білорусі завжди пов’язували взаємовигідні добросусідські і партнерські відносини, подальшому розвитку і зміцненню яких Україна завжди буде надавати пріоритетне значення».

Крім того, президент України зазначив, що за роки незалежності Білорусь зайняла гідне місце серед країн регіону, «демонструючи прихильність до миру, регіональної стабільності, а також впевнене просування національної економіки».

Нагадаємо, однією з найбільших інвестицій білоруського бізнесу в Україну стало придбання компанії  «ПрикарпатЗахідтранс». Цей крок є частиною масштабного плану з організації постачання білоруського дизельного палива до України та транзиту до ЄС. Прикарпатський трубопровід використовуватиметься для транспортування дизпалива із експортного ресурсу білоруських НПЗ, насамперед – Мозирського нафтопереробного заводу.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.