Зеленський поки що не знайшов державної посади для Саакашвілі

Зеленський поки що не знайшов державної посади для Саакашвілі

Президент України Володимир Зеленський наразі  не розглядає призначення екс-керівника Грузії Михайла Саакашвілі на державну посаду. Про це Зеленський повідомив під час перебування в Брюсселі.

«Саакашвілі в Києві і у нього український паспорт. На цьому етапі ми не розглядаємо можливість надання йому будь-якої державної посади», – сказав Зеленський в Брюсселі грузинським журналістам.

Прес-секретар президента України Юлія Мендель повідомила, що на офіційному рівні не йде жодної розмови про надання Саакашвілі будь-якого посту. «Не тільки президент Зеленський, а й весь світ уважно спостерігали за змінами, які відбувалися в Грузії при правлінні Саакашвілі. Досвід Грузії буде цікавий Україні. І мова не тільки про Саакашвілі», – сказала Мендель.

Раніше Саакашвілі заявив, що не претендує на державні посади в Україні і не буде балотуватися на найближчих виборах до Верховної Ради, але підтримає появу нових політсил. Тим часом у позачергових виборах до Верховної Ради візьме участь партія Саакашвілі «Рух нових сил».

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.