Як Україна зарекомендувала себе на найбільшій економічній події світу?

[:ua]Показати всьому світу на що здатна Україна! Великий міжнародний імпортний ярмарок у Шанхаї – це чи не перша можливість нашої держави презентувати товари та послуги зроблені в Україні, утім гідні того, аби бути на полицях супермаркетів інших країн світу. Делегація на чолі із першим віце-прем’єр-міністром Степаном Кубівим з 5 листопада відкриває світу українські надбання у інвестиційній діяльності, харчовій та переробній промисловості, індустріалізації, машинобудуванні, IT-секторі та туризмі. Результат є! Кожного дня – нові домовленості.
Національний стенд України – це путівник у вітчизняний бізнес, економіку та туристична візитівка держави. Тут представлені товари hand made, електронні каталоги із продуктами харчової, легкої, фармацевтичної та переробної промисловості…Стенд оформлений в єдиному стилі , що робить українське впізнаваним та вирізняє з-поміж інших.
Примітно, що місце Україні відвели особливе – навпроти стенду господарів виставки – Китаю. А підтримують наших у Піднебесній – європейські партнери.
Китай та Україна невпинно зміцнюють свою дружні стосунки. За 8 місяців поточного року товарообіг між країнами сягнув – майже 6 млрд доларів. За 5 років – цифру домовилися збільшити до 10 млрд. Загалом, найближчим часом Піднебесна планує імпортувати того, що приглянеться, на 10 трильйонів доларів. Тому і влаштувала великий ярмарок, аби побачити та оцінити кожну країну!

 [:]