Погода

Як податковий та митний кодекси впливають на зарплати українців?

   Україна

За трудовий потенціал у світі зараз реальна боротьба! А наших відповідальних та працьовитих співвітчизників цінують у багатьох країнах світу. Так, деякі шукають долі за кордоном. Вже не один рік і підприємці, і політики намагаються покращити ситуацію в Україні. Але одних лише намагань недостатньо.

Лібералізація – це, мовляв, ледь не єдиний спосіб вивести вітчизняну економіку на новий рівень і зробити її конкурентоспроможною. Зараз же в Україні підприємці, на жаль, стикаються лише з чергами, необхідністю знайомств і отриманням дозволів.

Таким чинимо людина буде зацікавлена у тому аби сплачувати податки. Бо бачитиме куди вони йдуть. Адже це і пенсії, і соціальні виплати, і інфраструктурні проекти. Зміни потрібні як ніколи. Впевнені експерти. Бо іноді регуляторні заходи трудового законодавства для українського підприємництва закінчуються тотальним крахом.

Але українські підприємці не здаються. Бо все ж мають віру у краще. Зараз на вітчизняний бізнес певний позитивний вплив має євроінтеграція. До того ж, собівартість товарів вироблених на потужностях всередині країни – найчастіше нижча, ніж навіть у Китаї.

Утім, усі сходяться в одному – Україні потрібно змінювати законодавство аби, справді, поборотися і з контрабандою, і з непідйомними та, часто, необґрунтованими податками, і з такою наболілою трудовою міграцією.