Влітку 2018-го "Укрзалізниця" перевезла 13,4 мільйонів пасажирів

[:ua]Вагонів менше, пасажирів більше. Укрзалізниця звітує – цього року за три місяці літа вітчизняні потяги перевезли 13 мільйонів 400 тисяч пасажирів. І це на 3% більше подорожуючих у порівнянні із тим самим періодом 2017-го. А все завдяки ефективному використанню рухомого складу, – каже очільник Укрзалізниці. Мовляв, при зменшенні на 7% парку пасажирських вагонів, під час літніх відпусток призначили додатково 22 потяги без залучення нових вагонів і ще 10-м існуючим збільшили кількість рейсів.

ЄВГЕН КРАВЦОВ – В. О. ГОЛОВИ ПАТ “УКРЗАЛІЗНИЦЯ “
«Цього літа ми перевезли майже на півмільйона пасажирів більше, ніж влітку 2017 року, це майже на 5 тисяч пасажирів більше щоденно. А все завдяки підвищенню ефективності використання рухомого складу, а саме призначення додаткових поїздів, а також за рахунок використання вагонів-трансформерів із мінімізацією простоїв у пунктах формування та обороту складів»

Вже найближчим часом компанія планує розділити пасажирські перевезення на три сегменти: економ, стандарт і комфорт. І якщо ціни на проїзд таки підскочать, – в Укрзалізниці обіцяють, це не стосуватиметься класу – економ.
https://youtu.be/_Oh-pUFOcSI[:]