В Україну заборонили ввозити російські добрива, транспорт та сільгосппродукцію

Україна ввела нові обмежувальні заходи проти Росії, повідомив прем’єр-міністр країни Володимир Гройсман на засіданні Кабміну. Під заборону потрапили вироблені в Росії добрива, сільгосппродукція, транспорт, фанера.

«Це дзеркальні заходи – ембарго і спецмита на російські товари», – сказав глава українського Уряду. Гройсман уточнив, що санкції стосуються тих товарів, які вже повністю виробляються на Україні, або можуть бути замінені альтернативними поставками.

Наразі у списку «санкційних» товарів знаходиться молочна і алкогольна продукція, чай, кава, пиво, продукція хімічної промисловості для сільського господарства і засоби особистої гігієни.  Заборона на імпорт і спецмита були введені в 2015 році. З того часу Київ її неодноразово продовжував, а список «санкційних» товарів неодноразово розширював. Останнє поповнення списку товарів, заборонених для ввезення на територію Україну з Росії відбулось раз в квітні.

Нагадаємо, у квітні Росія розширила перелік товарів, які заборонено ввозити з України. До нього увійшли костюми, жакети, сукні, спідниці, ящики, коробки, мішки, пакети, пробки, труби, кріпильні вироби, канати, мотузки, дріт.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.