В Україні запровадили електронний підпис за допомою мобільного - MOBILEID

[:ua]У вас ще немає індивідуального електронного підпису на мобільному? Від сьогодні – оформляйте, послуга доступна кожному українцеві. Закон запрацював і відтепер громадяни отримають новий спосіб ідентифікації – MobileID. Який вже давно успішно функціонує в усьому світі. Презентував послугу міністр юстиції Павло Петренко.
Власний електронний автограф значно спрощує отримання необхідних довідок і документів у держвідомствах. Вам навіть не доведеться виходити з дому. Це безпека та ідентифікація ваших даних, яка визнана у всьому світі. І значно розширює можливості для вітчизняного бізнесу. Українські підприємці відтепер зможуть підписувати документи та укладати угоди з партнерами у мережі. І що головне – у режимі реального часу, без жодних дат “заднім числом”.
Отримати електронний підпис може кожен бажаючий. Для того щоб скористатися послугою MobileID, вам потрібно звернутися до мобільного оператора і оформити за допомогою паспорта та ідентифікаційного коду SIM-картку нового покоління. На неї і запишуть ваш індивідуальний цифровий автограф.
https://youtu.be/sG-feIk1Uho[:]