В Україні відсвяткували Міжнародний день жіночого підприємництва

[:ua]Міжнародний день жіночого підприємництва відмічають у 144 країнах світу. Україна також долучилась до святкування. Майже 40% українських підприємців – жінки. Для започаткування власної справи прекрасна стать здебільшого обирає нпрямки освіти, туризму, розваг та творчості.
Найменша частка жінок-керівників серед компаній, які займаються обороною, охороною громадського порядку і релігійною діяльністю. Головне протиріччя у свідомості українок – оптимістичне бачення майбутнього підприємництва з одного боку, та недостатня кількість амбіцій і навичок, необхідних для досягнення успіху – з іншого. Лише 24% українських жінок вважають, що володіють достатніми знаннями і досвідом, щоб відкрити свій бізнес. Головна складність – самостійно знаходити і залучати клієнтів. Лише 31% українок почуваються при цьому комфортно. Також, для українок важлива підтримка з боку близьких. Всього 31% жінок продовжують рухатися шляхом підприємництва, навіть в разі несхвалення близькими. Хоч і дарма. На думку експертів, в українок – величезний потенціал.
Найбільше жінок-директорів в Донецькій області – 35 %, в Житомирській – 33% і в Луганській – 32 проценти. Найменша кількість – у Львівській та Чернівецькій Областях – 28 відсотки та у Київській – 26 процентів.
https://youtu.be/EBae43yGczM[:]