В США готують проект нових санкцій проти Росії

В США готують проект нових санкцій проти Росії

Санкції стосуватимуться 24 високопоставлених співробітників ФСБ і їх найближчих соратників у відповідь на затримання українських моряків в Керченській протоці. Відповідний законопроект внесено до Конгресу США. Про це повідомляється на сайті одного з авторів документа, члена палати представників Марсі Каптур.

Конгрес засуджує затримання українських моряків, йдеться в спільній заяві авторів законопроекту. Вони вважають, що США і інші країни повинні посилити покарання для Росії до тих пір, доки українські моряки не будуть звільнені.

У березні Євросоюз, США, Австралія і Канада вже вводили санкції проти Росії через конфлікт в Керченській протоці. В американський список санкцій потрапили шість чоловік і вісім компаній.

Нагадаємо, конфлікт в Керченській протоці стався в листопаді 2018 р.  Російські прикордонники затримали два українських артилерійських катери і баркас, а також їх екіпажі – всього 24 людини. Пізніше вони були заарештовані. Російська влада вважає, що українські кораблі перетнули кордон Росії незаконно. Україна заявила, що запитувала дозвіл на прохід.

Днями Лефортовський суд Москви продовжив ще на три місяці терміни арешту 13 з 24 українських моряків.

Залишити коментар

Надіслати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.