Український ринок доставки розвивається за рахунок попиту

Є попит – буде і пропозиція. Український ринок логістики – розвивається дуже швидко. Відділення приватних операторів доставки – на кожному кроці. Вони обіцяють привезти ваші покупки швидко й за кілька днів, максимум – тиждень. Відчула конкуренцію – і взялася за реформи й державна пошта. Зараз – переконують у компанії – працюють не гірше приватних служб. Однак – за менші гроші.
Із кожним роком українці усе більше скуповуються в інтернеті. Найчастіше обирають одяг і техніку – з Європи та Китаю, рідше зі Сполучених Штатів. Адже ціна за доставку зі США трохи кусається.
При виборі оператора доставки українці найчастіше звертають увагу на два фактори: ціна і надійність. Адже замовляючи цінні речі чи пересилаючи документи, хочеться бути впевненим, що посилка таки дійде до адресата. Через це експерти у галузі страхування радять громадянам обов’язково вказувати в оцінці вантажу його реальну вартість. Приміром, якщо ви передаєте річ, яка коштує тисячу гривень, а в оцінці вказали – 100. То при її пошкодженні чи втраті, вам виплатять лише 100 гривень.
Тож, аби не переплачувати і бути спокійними за свій вантаж перед вибором оператора доставки ретельно ознайомтеся із репутацією всіх операторів на ринку: їхніми послугами, цінами і термінами доставки. А також прочитайте відгуки про те, чи задоволені клієнти і наскільки якісно компанія перевозить вантажі.