Україно-польські бізнес-відносини стрімко зростають

[:ua]Україна – перспективна та прогресивна – польські бізнесмени компліментів не жалкують і говорять про дуже стрімкий розвиток бізнес-клімату в Україні. Вже традиційні дні польського бізнесу дев’ятий рік поспіль стартували в українській столиці. На одному майданчику зібралися бізнес-партнери, урядовці та інвестори з Києва та Варшави. Кажуть: експортно-імпортні відносини обох країн майже збалансовані і однаково швидко зростають. Поляки – наш другий ключовий партнер у бізнесі серед країн ЄС після Німеччини. Експорт товарів та послуг до Польщі лише минулого року становив більше 6 мільярдів доларів.
Не товарообігом єдиним. Польські бізнесмени активно інвестують кошти в українську економіку. Найбільше вони зацікавлені у продовольстві, інфраструктурі та будівельній галузі. Минулого року обсяг прямих іноземних інвестицій з Польщі перевищив 800 мільйонів доларів. Україна реформується, а бізнес-клімат значно покоращується з кожним роком і цього неможливо не помічати, – кажуть у Посольстві Республіки Польща в Україні.
На піку популярності в бізнес-спільноті Польщі сьогодні українські індустріальні парки. Окрім економічних відносин в українців та поляків сильний історичний та культурний зв’язок, – кажуть бізнесмени. Станом на сьогодні у Польщі мешкає та працює майже півтора мільйона громадян України.
https://youtu.be/uKYvJDqOsqE[:]