Україно-китайські відносини стрімко розвиваються. Китайська делегація знову у Києві

[:ua]Україно-китайські відносини стрімко розвиваються. Делегація із Піднебесної знову гостює у Києві. Цього разу приводом для зібрання – високопосадовців та промисловців в українській столиці – стало відкриття виставки економічної співпраці “Шанхайські вітрила”.

 ДУ ВЕЙ – ПОСОЛ КНР В УКРАЇНІ:
 ” Я сподіваюсь, що у рамках цього заходу представники бізнесу скористаються цією платформою та налагодять партнерські відносини та спільний бізнес. Шанхай – це економічна столиця Китаю і він є мостом між нашими цивілізаціями. Між Сходом і Заходом. Нам є що показати один одному”.

В ініціативі Китаю “Один пояс, один шлях” є місце й для України. Наша держава інвестиційно приваблює китайський бізнес. Енергетика, транспорт, машинобудівництво, аграрний сектор – це не повний перелік галузей, в які готові інвестувати китайці.

 ВУ ГЕНБАО – ДИРЕКТОР КОМІТЕТУ “ШАНХАЙСЬКІ ВІТРИЛА” :
” Наша країна готова вкладати гроші у розвиток України, бо це найбільша за площею країна Європи. Тут велика кількість населення, а відповідно й великй споживчий ринок. Протягом довгих років Україна залишалась для нас країною-інкогніто і тепер ми відкрили її для себе. Бачимо, що потенціал нашої співпраці великий.”

Але попри таку зацікавленість, Україні ще є над чим працюватим. Законодавча та судова системи – єдине, що поки що стримує великі інвестиційні потоки із Китаю. Розвиток інфрастуктури – один із пріорітетних напрямків співпраці України та Піднебесної. Китайські компанії активно беруть участь в українських тендерах та успішно перемагають. Буріння свердловин, будівництво метро на Троещину, ремонти українських доріг на мостів – тепер все це їхня робота.
У листопаді у Шанхаї відбудеться перший великий імпортний ярмарок. Посол КНР в Україні запросив українську делегацію до участі. Тож, скоро про нашу державу почує увесь Китай.
https://youtu.be/iYEsTVkqA98[:]