Погода

Україна заборонила нерегулярні авіарейси до Росії

   Політика
Перше засідання уряду після президентських перегонів

Уточнення до санкцій!

Україна заборонила ще й нерегулярні прямі авіарейси до Російської Федерації. Раніше у вітчизняному законодавстві були пробіли. Їх уряд сьогодні усунув, після візиту до Росії політика Юрія Бойка, який власне з Кремля і отримав дозвіл-запрошення.

Кабінет міністрів переглянув санкції і вніс поправку про заборону не лише регулярних, а й нерегуялрних рейсів до країни-агресора. З такою ініціативою на засіданні уряду виступив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Урядовці підтримали.

Не забули урядовці і на першому засіданні після президентських перегонів привітати українців з прозорими і чесними виборами. Мовляв, довели демократичність собі і всьому світові. Тисячі вітчизняних та міжнародних спостерігачів визнали волевиявлення громадян України легітимним. Жодних грубих порушень та масових фальсифікацій, які могли б поставити під сумнів результати виборів, не було, — констатували і у МВС. А така активність громадян і хороша явка не лише людей старшого віку, а й молоді свідчить про небайдужість українців до майбутнього своєї країни, — каже прем’єр.

Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *