Погода

Україна укріплює культурні відносини з Китаєм

   Політика

Не тільки торговельні та економічні відносини, а ще й культурні укріплює Україна з Піднебесною! Китайська ініціатива “Один пояс – один шлях” – це не тільки транзитний коридор у Європу, а ще купа проектів у галузі енегроефективності, будівництва доріг, літаків та обмін культурами. Саме з метою поглибити міжкультурну комунікацію до України і завітала делегація митців із Китаю. Та не з порожніми руками, а із картинами. Національна академія живопису Китаю привезла 113 робіт відомих художників. Які тимчасово прикрашатимуть музеї України.

Культурні відносини України і Китаю почали стрімко розвиватися у 2016 році і з кожним роком помітно міцнішають. Примітно, що техніка написання картин китайських художників дуже відрізняється від звичної нам. Самі митці пояснюють це дуже просто, – на їхній стиль малювання не наклалися відбитки інших часів та народів, як ,скажімо, на європейський чи суто український.

Такі обміни не односторонні. У Пекіні є й частинка України, галерея імені Тараса Шевченка. Ось цей портрет Кобзаря невдовзі поповнить колекцію китайсько-українського музею. Детальніше у сюжеті.