Україна цьогоріч підвищила свій рейтинг логістичної ефективності

[:ua]Україна показує позитивні тенденції у розвитку транспортно-логістичної інфраструктури. Так, цьогоріч держава опинилась на 66 сходинці за показником логістичної ефективності за версією Світового банку. У порівнянні з рейтингом 2016 року, Україна покращила свій результат на 14 позицій. За останні 3 роки значно зросла частка автомобільних перевезень. ЦьогорІч автомобільним транспортом перевезли майже 100 тис тон вантажів. З них у міжнародному сполученні – близько 5 тисяч тон. Завдяки новИМ законам та вровадженню електронних декларацій, процес проходження митниці відбувається оперативніше.
Капітальні інвестиції в логістику зростають швидкими темпами. За перші 6 місяців цього року в Україну інвестували 18 з половиною млн гривень. В експертів позитивні прогнози. Нещодавно в Україну зайшли новІ міжнародні гіганти-ІКЕА та НМ. Очікують, що це також збільшить кількість інвестицій в логістику. Окрім цього, кількість вкладень залежиь від загального стану економіки, темпів виробництва та найголовніше – інновацій, які пропонують логістичні компанії.
Все більше і більше провідних підприємств світу переходять на Smart виробництво, роботизацію та кіберфізичні системи. Тобто, – в еру індустрії 4 нуль (або 4 промислової революції) та штучного інтелекту. Деякі українські підприємства також готові впроваджувати передові логістичні розробки та йти в ногу з часом.
Всі світові гігантит переходять на індустрію 4- нуль . Вже існує глобальна мережа інтернету Речей, а компанії впроваджують технології, які без участі людей можуть виробляти товари з доданою вартістю. Україна також робить перші кроки у цьому напрямку-роботизує підприємства та створює системи, коли машини можуть корегувати роботу одна одної.
https://youtu.be/Au43Z2TzXQ0[:]