Погода

Україна презентує світу власний експортний бренд

   Україна

Генетичний код нашої держави та нації! Україна презентує світу власний експортний бренд! Він спрощує вихід українського бізнесу на нові ринки, допомагає продавати більше та знижує витрати на просування і рекламу товарів. Аби від “А до Я” створити український бренд-бук витратили близько 50 тисяч євро та 2,5 роки. Примітно, донором фінансування проекту став Європейський союз. 50 тисяч євро – саме скільки витратили на робробку бренду.

Насамперед введення єдиного експортного бренду забезпечує єдине візуальне оформлення українських експортерів на міжнародних ринках, зокрема Європейському. Там вже давно кожна країна, яка пропонує свої товари, має власний так би мовити “генетичний код”.

Експортний бренд України створює емоційний та візуальний зв’язок між різними галузями та секторами, він адаптивний та універсальний для всіх експортерів. Вперше Експортний бренд України наочно представлять у листопаді на Великому імпортному ярмарку, що пройде у Шанхаї. Україна готується до цієї події, як до важливого іспиту на конкурентоспроможність із світовими виробниками.