fbpx

Погода

У Києві пройшов благодійний спектакль для пенсіонерів

   Політика

Все життя театр! Відомий музичний спектакль «Серенеда Сонячної долини» в черговий раз з аншлагом прогримів в Жовтневому палаці у Києві.

А подарував глядачам духовну насолоду абсолютно безкоштовно столичний бізнесмен і за сумісництвом театральний продюсер Олександр Меламуд спільно з фондом «Життєлюб». Сам меценат зізнається, отримує неймовірну насолоду від щасливих відгуків, емоцій та посмішок пенсіонерів після вистави.

Благодійний мюзикл організували спеціально для пенсіонерів та людей з обмеженими фізичними можливостями. Які за сьогоднішніх реалій не могли б собі дозволити досить недешеве задоволення. Адже акторський склад мюзиклу і справді зірковий.

Зірки спектаклю — Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Володимир Горянський, Олексій Вертинський, Мирослава Філіпович та сам Олександр Меламуд. В основі мюзиклу — оскароносний голлівудський фільм з джазовими хітами Гленна Міллера. Музичний супровід — Band Олександра Меламуда. Самі ж актори зізнаються, отримують неймовірне задоволення від роботи неймовірного колективу та самої вистави. Втім, не приховують хвилювання через музичні номери та живий звук.

Глядачі не приховують емоцій. Вони в захваті від музичного спектаклю та зіркового акторського складу. Пенсіонери зізнаються, не очікували такого подарунку.