У Києві відкрили квіткову виставку до Дня Незалежності України

Українці готуються до Дня Незалежності України. На співочому полі Київ традиційно влаштував виставку квітів. Кожна експозиція має свою символіку. Для квіткових картин використали 200 тисяч квітів. На площі півтори тисячі квадратних метрів – 10 композицій. Основна тематика – стародавні українські міфи та легенди.

НАТАЛІЯ СНОПОК НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ “КИЇВЗЕЛЕНБУД” 
” В нас традиційно представлені 10 районів міста Києва, де кожен зобразив певну міфічну істоту – українську. Тут в нас є Мавка, Водяник, Лісовик, є в нас Повітруля, є птаха – який за повір’ям відчуває щастя – віща птаха.”

До виставки організатори готувались ретельно – поєднали прадавні міфи з сучасними технологіями. Залучали етнографів та фольклористів.  Інтерактивна розвага – міфи оживають. Подивитися міні-мультфільм можна за допомогою додатка на смартфоні. Відвідувачі у захваті.
І хоча Україна незалежна 27 років, така виставка проходить у Києві вже понад 60 років. Окрім композицій з квітів на Співочому полі працює ярмарок, майстер-класи та кінотеатр під відкритим небом. Детальніше дивіться у сюжеті