Туризм в Україні - розквітає, але залишаються певні проблеми

[:ua]Відпочинок вдався! І хоч українці залюбки скаржаться на економічні негаразди в країні – влітку роз’їхалися – хто куди. Туристичні показники цього сезону кращі на 20-30% від минулорічних. До Болгарії побільшало автобусних рейсів. Не летіли пустими і додаткові чартерні авіарейси до Італії та Греції.

ВОЛОДИМИР ЦАРУК ДИРЕКТОР ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ УКРАЇНИ: 
 “Можна тільки відзначити, що туристичний сезон був достатньо вдалий як для виїзного туризму, де зростання відчувається, у порівнянні з попередніми роками, на 20-30%. Так само і для внутрішнього туризму – сезон був доволі непоганим.”

Щоправда відзначився нинішній сезон і гучними скандалами – висновок з яких один – владі треба ретельніше слідкувати за ринком, а самім туристичним компаніям – підвищувати якість послуг.

ОЛЬГА ДЯЧЕНКО ГЕНЕРАЛЬНИЙ – ДИРЕКТОР ТУРОПЕРАТОРА:
” К сожалению на сегодняшний день происходит перенасыщеность рынка туристическим продуктом. И он становится некачественным 8:56 Очень сильно понизился спрос на качественный продукт из-за того, что люди обнищали 9:21 Уменьшение цены продукта ведет только к ухудшению качества.”

Туризм – підвищує економічну спроможність України. До нас дедалі частіше приїжджають іноземці. А щодо виїзного туризму – країни-лідери, які полюбилися українцям, – традиційні – Туреччина, Єгипет та Греція.
https://youtu.be/-olK0RjMU8s[:]