"Центренерго" продадуть за 5 мільярдів

[:ua]”Центренерго” піде з молотка. Активно готуватися до опалювального сезону і приватизувати українське тепло – пріоритет для уряду в найближчій перспективі. Вітчизняна велика приватизація таки зрушила з мертвої точки. Кабмін оголосив про умови продажу і вартість “Центренерго”. Оцінили єдину в Україні енергогенеруючу компанію у майже 6 мільярдів гривень. Офіційно про це повідомив очільник фонду Державного майна Віталій Трубаров на своїй сторінці у Фейсбук.

ВІТАЛІЙ ТРУБАРОВ – ОЧІЛЬНИК ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА:
“Кабінет Міністрів України затвердив умови продажу державного пакету акцій «Центренерго», його вартість становить 5 мільярдів 984 мільйони гривень. Відповідно до рішення Кабміну, у триденний термін Фонд державного майна доопрацює разом з Міністерством економічного розвитку і Мінфіном умови продажу, які будуть невід’ємною частиною договору і обов’язкові до виконання майбутнім власником”.

А поки в уряді готуються до великих торгів, країна очікує старту опалювального сезону. Офіційна дата запуску – 15 жовтня. Однак, дивитися треба не у календар, а на термометр, – каже голова уряду. За потреби місцеві чиновники можуть вмикати опалення в оселях українців раніше визначеного терміну. Технічно країна повністю готова.
Хороші новини для киян. Наразі йдуть перемовини між урядом, КМДА, Київенерго та Нафтогазом з приводу тривалої відсутності гарячої води у столиці. І прогнозовано вже наступного тижня це питання остаточно вирішать.
https://youtu.be/KTTo05rHdX8[:]